BİLİŞİM

CNK YIL BİLİŞİM birimi olan; TECHN0-WİDE ile yapay zeka, bilişim, siber güvenlik ve endüstri 5.0 alanında yapılan çalışmalar:

  • HTML5 Web Teknolojileri, Mark – Up Language Standart 5. Nesil yazılımları
  • Big Data – İş Zekası ( BI ) Toplumsal medya paylaşımları, ağ günlükleri bloglar, fotoğraf, video ve big data parçalarının kaynaklarından toplanan tüm verinin, anlamlı ve işlenebilir forma dönüştürülmesi
  • Genetik Algoritma ile mimarilendirilmiş yüksek yazılım mühendisliği, anlamlandırma ve çok bakışlı genetik okuma teknikleri ile sunulan ürünler Yapay Zeka yada bilimsel adıyla mantıksal analiz yazılımları ile; bilgisayar kontrolündeki bir robotun çeşitli faaliyetleri zeki canlılara benzer şekilde yerine getirme kabiliyetlerinin kodlaması
  • Simülasyon – Animasyon Katı modelleme, karakter tasarımları ve vektörel animasyon tasarımları
  • Siber Güvenlik – Network Ağ sistemleri ve ağ mimarisinin güvenlik skalaları dizaynı alanlarında çalışmalar gerçekleştirmektedir.

CNK YIL Bilişim TECHNO-WİDE birimi ile geliştirilen; Aktif kullanımda olan internet (web) portallarımız.

T.C MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI 2023 EĞİTİM VİZYONU KAPSAMINDA CNKYIL BİLİŞİM TARAFINDAN, TAMAMEN ÜCRETSİZ VE ERİŞİME AÇIK OLARAK SUNULAN EGİTİM123; 8. SINIF ÖĞRENCİLERİ’NİN LİSELERE GİRİŞİ SINAVI (L.G.S.) İÇİN ÖZEL YAZILIMLARLA PROĞRAMLANAN “YAPAY ZEKA” YÖNLENDİRMELERİ İLE ÜSTÜN BAŞARIYA ULAŞMALARINA KATKI SAĞLAMAKTADIR.

CNKYIL BİLİŞİM ‘İN TÜRKİYE MİLLİ EĞİTİMİNE HEDİYESİDİR.


CNKYIL BİLİŞİM TARAFINDAN, TAMAMEN ÜCRETSİZ VE ERİŞİME AÇIK OLARAK SUNULAN ENGLİSH FUTURE; TÜM EĞİTİM GÖREN ÖĞRENCİLERİN VE YETİŞKİN BİREYLERİN İNGİLİZCE / ALMANCA / ÇİNCE / RUSÇA ÖĞRENEBİLMELERİ İÇİN ÖZEL YAZILIMLARLA PROGRAMLANAN “YAPAY ZEKA” YÖNLENDİRMELERİ İLE YABANCI DİL EĞİTİMİNDE MODEN YÜZYILIN EN ETKİN VE AKADEMİ ÖDÜLLÜ DİL EĞİTİMİ PORTALLARINDANDIR. ÜLKEMİZİN HER ERDEM SEVİYESİNDEN, HER BİREYİNİN BİRER DÜNYA İNSANI OLMALARINA KATKI SAĞLAMAKTADIR.

CNKYIL BİLİŞİM ‘İN TÜRKİYE HALKINA HEDİYESİDİR.


CNKYIL BİLİŞİM TARAFINDAN, SOSYAL SORUMLULUK MİSYONU İLE; TRAFİKTE KAZALARIN AZALTILMASI, TRAFİKTE SEVGİ – SAYGI – HOŞGÖRÜ HASSASİYETLERİNİN ARTTIRILMASI İÇİN;

TÜM EHLİYET SINAVINA HAZIRLANAN SÜRÜCÜ ADAYLARINA VE EHLİYET SAHİBİ SÜRÜCÜLERİN ERİŞİMİNE AÇIK OLARAK SUNULAN EHLİYET ADAYI; ÖZEL YAZILIMLARLA PROGRAMLANAN “YAPAY ZEKA” YÖNLENDİRMELERİ VE TRAFİK EĞİTİMİNİ GÖRSEL OLARAK VEREN ANİMASYON VE SİMÜLASYONLARI İLE EĞLENCELİ ÖĞRENİLDİĞİ PORTALDIR. ÜLKEMİZİN TÜM SÜRÜCÜLERİ VE SÜRÜCÜ ADAYLARININ BİRER DÜNYA İNSANI OLMALARINA KATKI SAĞLAMAKTADIR.

CNKYIL BİLİŞİM ‘İN TÜRKİYE HALKINA HEDİYESİDİR.